مشاوره
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
02632102000
مشاوره رایگان
راهکار های اصولی بر پایه

سه دهه تجربه

در هلدینگ ملاصدرا

جزئیات بیشتر
راهکار های اصولی بر پایه

سه دهه تجربه

در هلدینگ ملاصدرا

جزئیات بیشتر
بهره مندی از کارشناسان متخصص جهت

مشاوره رایگان

در امور ثبتی و حقوقی

جزئیات بیشتر
بهره مندی از کارشناسان متخصص جهت

مشاوره رایگان

در امور ثبتی و حقوقی

جزئیات بیشتر

ثبت شرکت مسئولیت محدود

در نام شرکت باید عبارت " با مسئولیت محدود " قید شود،والا شرکت با مسئولیت محدود در مقابل اشخاص،شرکت تضامنی محسوب شده و تابع مقررات آن خواهد بود.ضمناَ نام شرکت نباید متضمن نام هیچیک از شرکاء باشد،حال اگر شریک نام خود را به دنبال اسم شرکت قید نماید

جزئیات بیشتر

ثبت شرکت سهامی خاص

در شرکت های سهامی خاص بزرگ، اوراق بهادار مذکور به آسانی قابل نقل و انتقال بوده و از پس انداز کنندگان با تقبل خطر مالی کمتری (در حدود مبلغ اسمی) اطمینان دارند که هر وقت می توانند اوراق بهادار مذکور را خریداری و سپس آن ها را به دیگری انتقال و یا در بازار بورس به فروش برسانند.

جزئیات بیشتر

ثبت برند و نام تجاری

هر برند یا علامت تجاری ار طریق حصول اطمینان از حقوق انحصاری برای شناختن کالا ها و خدمات و یا اجاره دادن به دیگران مبنی بر استفاده از آن در صورت پرداخت مبلغ ،صاحب اثر را محافظت می کند. مدت زمان این حفاظت متفاوت است ولی آرم تجاری قابلیت تمدید شدن نامحدود توسط پرداخت مبلغ مربوطه را دارد.

جزئیات بیشتر

اخذ کارت بازرگانی

اکنون صدور کارت بازرگانی و تمدید آن برای یک فعال اقتصادی فرایندی دشوار نیست. با استفاده از همان مدارک معمول که تمامی بنگاههای اقتصادی ملزم هستند برای امور جاری خود در اختیار داشته باشند می توان کارت بازرگانی دریافت کرد. اتاق بازرگانی تهران برای سهولت بیشتر در اجرای فرایند صدور کارت، تلاش کرده شرایط و ضوابط آن را با شفافیت در اختیار فعالان اقتصادی قرار دهد.

جزئیات بیشتر

دپارتمان های ملاصدرا

ثبت شرکت ملاصدرا مفتخر است در رزومه سالهای خدمت خود بیش از 30000 ثبت شرکت ،بیش از 1000 ثبت اختراع و ثبت طرح صنعتی به عنوان اولین موسسه در کشور و همچنین افتخار همکاری با برترین شرکت ها و برندهای کشور عزیزمان در حوزه داخلی و بین المللی را داشته است .

نظرات مشتریان

ملاصدرا،بزرگترین و تخصصی ترین موسسه ثبتی و حقوقی کشور

دارنده چندین گواهینامه ایزو از جمله گواهینامه ایزو 10004 در زمینه رضایتمندی مشتریان عزیز دریافت چندین تندیس مختلف از کنفرانس ها ، مسابقات و سمینار های ایرانی در سالیان متوالی

36 سال سابقه

10 شعبه

3000 پرونده موفق

100 کارشناس

معرفی مدیران قراداد

اطلاعات تماس

خط ویژه
خط ویژه
ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه : 9 الی 18

پنجشنبه: 9 الی 14